инструкция Лацидокап

Добавка дієтична ЛАЦИДОКАПтм

 

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи

№ 05.03.02-03/23274 від 03.04.2014 р.

 

Склад: 1 стік містить: 1,4 г суміші (Lactobacillus rhamnosus R0011 - 950 мг, Lactobacillus helveticus R0052 - 50 мг, мальтодекстрин - 400 мг); 1 скляна пляшка містить: рослинну олію (тригліцеридна олія) - 10 мл.

1 мл готової суспензії містить: 2 мільярди ліофілізованих лактобактерій.

 

Не містить лактозу, білків молока, глютена. Без ГМО.

 

Перед застосуванням обов’язково проконсультуйтеся з лікарем!

 

Характеристика продукта

ЛАЦИДОКАПтм - пробіотик, який містить живі ліофілізовані молочнокислі бактерії  Lactobacillus rhamnosus R0011 и Lactobacillus acidophilus R0052 ,які сприяють нормалізації та відновленню кишкової мікрофлори, підсиленню захисту від патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів за рахунок нормалізації барˈєрної функції кишечника і підвищенню місцевого імунітету.

Lactobacillus rhamnosus R0011 и Lactobacillus acidophilus R0052  стійкі до кислого середовища  шлунку та до жовчних солей.

 

Рекомендації щодо споживання

ЛАЦИДОКАПтм  рекомендовано включати у харчові раціони новонароджених, немовлят, дітей старшого віку та дорослих для відновлення і нормалізації мікрофлори кишечника при :

-        дисбіозах,

-        під час та після прийому антибіотиків;

-        малюкових кишкових коліках;

-        нестерпності до лактози;

-        атопічному дерматиті.

 

Рекомендації щодо застосування та дозування

Для отримання суспензії  вміст стіку висипати  у пляшечку з олією та ретельно збовтати до утворення однорідної суспензії. Новородженим, немовлятам та дітям старшого віку приймати по 0,5 - 1 мл готової суспензії 1 раз на день; дорослим по 1 мл готової суспензії 3 рази на день. ЛАЦИДОКАПтм можна застосовувати одночасно з прийомом антибіотиків. Суспензію можна змішувати з молоком, водою, іншою рідиною або їжею. Не можна додавати у гаряче. Збовтувати пляшечку перед кожним вживанням.

 

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів, які входять в склад продукту; тяжкі порушення імунної системи, такі як: СНІД, лімфома, довгострокове лікування кортикостероїдами;  алергічні реакції на сою, так як у процесі виробництва ЛАЦИДОКАПтм використовується соєвий протеїн.

 

Побічні ефекти

Не виявлені.

 

Пакування

1 скляна пляшка у комплекті з 1 стіком та 1 піпеткою у картонній коробці.  

 

Умови зберігання та термін придатності

Зберігати в сухому та недоступному для дітей місці при кімнатній температури (від 15 °С до 25 °С). Термін придатності - 2 роки від дати виготовлення. Готову суспензію зберігати при кімнатній температурі (не вище 25 °С). Готова суспензія придатна до використання упродовж 25 діб.  Не використовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

 

Виробник(и)

СІІТ ХФС Ліквід СРЛ Віа Р Муррі, 55/57 20013 Магента (MI), Італія/ SIIT HFS Liquid SRL Via R Murri, 55/57 20013 Magenta (MI), Italy ; СІІТ срл Віа Арісто 50/60 20090 Трезано С.Н. (МІ), Італія/ SIIT srl Via Aristo 50/60 20090 Trezzano S.N. (MI), Italy для власників маркетингових прав: ФАРМЮНІОН БСВ ДЕВЕЛОПМЕНТ ЛТД., Кипр та Ляльман Хелс Солюшинз Інк., Канада.